Termín je stanoven na 21.9.2013. Sraz účastníků bude probíhat v sídle naší provozovny. Letošní rok, z důvodu navazujícího programu, bude odjezd na společnou vyjížďku již ve 12:00. Nevynecháme průjezd Prahou s oblíbeným kroužením po Václavském náměstí. Dále budeme vyjížďku směřovat na Slapy, kde bude k dispozici motokrosová trať, na které si budete moci vyzkoušet kolekci strojů Triumph Adventure, případně si budete moci vyzkoušet i svůj motocykl této kategorie.
 
Na trati budou k dispozici motocykly Triumph Tiger 800 XC, Triumph Tiger Explorer a Triumph Scrambler. Podmínkou zapůjčení těchto strojů je složení kauce ve výši 5 000Kč, v případě poškození motocyklu náhrada škody. Každý zájemce o předváděcí jízdu bude muset prohlásit, že má sjednané zdravotní pojištění pro případné újmy na zdraví.
 
Součástí programu budou také předváděcí jízdy automobilových novinek značky Land Rover. K dispozici tedy budou jak vozy Land Rover, tak i Range Rover.
 
V případě, že nebudete chtít využít program na zmiňované trati, je možnost individuální projížďky, nebo přesunu přímo do kempu, kde se můžete v klidu ubytovat a vyčkat na zbytek účastníků.
 
Z motokrosové trati se posuneme do místa dalšího programu – kemp Skalice (Slapy), kde bude probíhat večerní zábava.
 
Ubytování: ubytování si můžete rezervovat na stránkách http://www.slapy-ubytovani.cz/rezervace-ubytovani/ - do poznámky uvádějte heslo „TRIUMPH“, nebo lze ubytování rezervovat telefonicky na čísle +420 606 487 465.
 
Bližší informace budeme průběžně doplňovat.
 
TRIUMPH Praha