Technologie oblečení Triumph

Každý produkt společnosti Triumph je navržen a vyvíjen tak, aby splňoval nejvyšší kvalitu. Každý oděv je navržen vlastním vývojovým týmem, který zajišťuje, že všechny naše výrobky jsou vyráběny a testovány tak, aby splňovaly požadavky moderního jezdce.

 

Textilní technologie

 

V našem sortimentu naleznete různé technologie řešení textilních materiálů. Každá technologie byla vyvinuta tak, aby splňovala výkonnostní požadavky našich jezdců. Take Outlast® je technologie regulace teploty a je proslulá po celém světě. Technologie Outlast® byla původně vyvinuta pro NASA. Tato technologie využívá materiály (PCM), které absorbují, ukládají a uvolňují teplo pro optimální tepelný komfort. Proto v oblečení Triumph není jezdcům zima a ani horko a to je cílem při vývoji kvalitního oblečení.

Technologie Superfabric®. Tato technologie látky se používá především proto, abychom vám poskytli vyšší odolnost proti otěru, odolnost proti roztržení a odolnost proti skvrnám než mají standardní tkaniny.

DuPont Teflon® je neviditelná povrchová úprava, která vytváří ochrannou bariéru kolem vláken a přináší trvanlivou odolnost proti skvrnám na olejové a vodní bázi. Dále chrání před prachem a to vše bez vlivu na vzhled, dotek, barvu a prodyšnost tkaniny.

Tkaniny Cordura® mohou být vyrobeny ze 100% syntetických vláken nebo ve směsích s bavlnou, polyesterem nebo jinými vlákny a jsou známy svou trvanlivostí a odolností proti oděru a odřeninám. Cordura® má odolnost proti oděru stejnou, jako 1.3 mm silná kůže.

Technologie kůže

 

V Triumphu pečlivě vybíráme naše materiály, abychom zajistili nejlepší výkon a kvalitu pro jezdce. Většina kůže na našich oděvech pochází z Brazílie, která se rychle stává zdrojem číslo 1 pro kvalitní kůži. Na našich oděvech má kůže důslednější strukturu a texturu, což znamená, že je pro všechny podmínky velmi dobrá. Naše kožené oděvy procházejí výrobním procesem, který nijak neohrožuje kvalitu kůže, proto má kožené oblečení Triumph prvotřídní kvalitu a styl.

Odolnost oděvů Triumph

 

Řada ochranných oděvů Triumph dokonale kombinuje inovace, technologie, kvalitu a styl, aby všem jezdcům byla poskytnuta ochrana bez kompromisů.

S využitím nejnovějších materiálů a technologického pokroku v oblasti oděvního průmyslu a partnerství s inovativními společnostmi byla řada oděvů zahrnující prémiové jezdecké jeansy, kožené bundy a textilní oděvy navržena s ohledem na bezpečnost a pohodlí.

Veškeré oblečení bylo podrobně testováno, aby bylo zajištěno, že výrobky, které jsou k dispozici v prodejnách Triumph, mají nejvyšší standard. Tyto normy se odrážejí v ochranných prvcích jakou je  technologie D3O®, nebo výběr odolných látek s technologií proti otěru a oděru.

Nezáleží na tom, zda-li jste dobrodruh, sportovní jezdec či fanoušek klasického stylu. Ochranné motocyklové oděvy Triumph vyhovují každému stylu a lze je možné zakupit prostřednictvím dealerské sítě Triumph.