Classics

Rodina legendárních moderních klasiků Triumph byla pro sezónu 2021 kompletně vybavena řadou významných aktualizací zahrnující například vyšší výkon, jízdní vlastnosti nebo změněný vzhled.

Modernizovaná rodina klasických motocyklů Bonneville, jejíž jedinečná pokrevní linie sahá až ke kultovnímu motocyklu Triumph Bonneville z roku 1959, zahrnuje kompletní spektrum ikonických britských motocyklů. Od původních Bonneville T120, T120 Black a T100 až po Street Twin doplněný o limitovanou edici Street Twin Gold Line, klasický cruiser Bonneville Speedmaster nebo například jedinečný Bonneville Bobber.

Každý se zrodil v moderním vývojovém středisku Triumph v Hinckley, kde týmy specialistů a konstruktérů tvoří každý motocykl i jeho prototyp. Každý z nich je vytvořen tak, aby dodržel lendární DNA a poskytnul skutečně moderní schopnosti, které naplňují světově dobrou pověst a prvotřídní kvalitu motocyklů Triumph.

Spolu s modelem Thruxton RS, který byl zaznamenal své celosvětové uvedení na trh již v minulém roce, budou v dubnu 2021 odhaleny všechny podrobnosti k oficiálnímu odhalení nových přírůstků modernizované rodiny Bonneville, nového Scrambleru 1200 a Street Scrambleru.