homeD30

D30 a Triumph

Společnost Triumph se snaží, aby jezdcům nabídla to nejlepší, ze svých přísně testovaných dílů a součástí, vedoucích k perfektním výkonům motorů s vysokým točivým momentem. Na základě toho není opomenuta ani bezpečnost jezdců, která je velmi důležitá. Cílem je, poskytnout vysoce kvalitní oblečení a doplňky a proto se Triumph spojil s firmou D3O, která je jedničkou v oblasti ochrany před nárazem a nabízí jezdcům kvalitní oblečení pro motocykly.

D3O se specializují na poskytování vysoce výkonných řešení pro ochranu proti nárazům. Spolupracují s předními světovými značkami a organizacemi včetně Adidas, Dr. Martens a amerických speciálních sil. Jsou v čele vývoje vysoce výkonného ochranného vybavení pro celou řadu průmyslových odvětví a to zahrnuje i svět motocyklů.

Kvalita jejich motocyklových ochranných prvků, disponujícím samozřejmě certifikátem CE, vedla k tomu, že společnost Triumph se stala partnerem, stejně jako první značkou výrobců motocyklů, která integruje technologii D3O® do svých motocyklových rukavic.

Technologie D30

Co je D3O®? Jedná se o produkt, někdy označovaný jako "oranžový goo". Ve své syrové podobě se chová jako kapalina, kde molekuly materiálu volně protékají, což tomuto materiálu dává měkkost a pružnost a díky tomu je výsledný produkt resp. chránič, schopen pohltit značné množství energie při nárazu. Při práci na motocyklových chráničích vědci společnosti D3O smíchají základní složku s různými směsmi polymerů a vyvíjejí vysoce kvalitní výrobky obsahující určité prvky, které jsou jedinečné pro potřeby motocyklových chráničů. Výsledkem jsou chrániče končetin, zad a rukou, které poskytují jezdcům velmi vysokou úroveň ochrany bez kompromisů a zároveň zaručují pohodlí a flexibilitu.

Partnerství Triumph a D30

Po celém světě jsou zákazníci společnosti Triumph, kteří jsou na cestách vystaveni extrémně chladnému, nebo teplému počasím a za všech těchto okolností si chrániče D3O® zachovávají své klíčové vlastnosti, kterými jsou pružnost a lehkost. Tyto faktory dělají D3O® nejlepší volbou pro všestranný komfort a bezpečnost. Veškeré oblečení Triumph je důkladně testováno, aby zákazníkům poskytlo co nejvíce pohodlí a stylu. Společnost D3O má podobný přístup k vývoji vlastních řešení, zajišťující, že vše vyvinuté je účelné a splňuje nejvyšší standardy. Tato kombinace má za výsledek vývoj kvalitních produktů pro jezdce značky Triumph... a proto partnerství funguje tak dobře. Triumph byl prvním výrobcem motocyklů, který začal používat D3O do jízdních rukavic a jako partner bude i nadále úzce spolupracovat s D3O na novém vývoji motocyklového oblečení.