ROZLOUČENÍ SE SEZÓNOU 2017

 

Vážení příznivci a fandové tradiční britské značky Triumph.

Přijměte prosím naše pozvání na stylové rozloučení s letošní motocyklovou sezónou. Setkání proběhne v posledním zářijovém víkendu v sobotu 23. a v neděli 24.9.2017.

Protože neděle bude vyhrazena tradiční jízdě distingovaných gentlemanů, která podléhá striktnímu dress codu a je určena výhradně klasickým motocyklům, chtěli bychom jezdcům všech ostatních stylů i jejich doprovodům nabídnout srovnatelnou akci o den dříve.

V rámci sobotní akce bude možné nakoupit skladové oblečení a doplňky v naší značkové prodejně se slevou až 30%, setkat se s přáteli, osahat novinky letošní sezóny jako například Bonneville Bobber s oběma variantami řídítek nebo pouličního bitkaře Street Triple 765 RS. V případě příznivého počasí, si vyjedeme i na krátkou vyjížďku.

Nedělní program bude vyhrazen majitelům klasických motocyklů, oděných do elegantního úboru. Od rána bude rovněž možné nakupovat se slevami v naší prodejně a okolo jedenácté hodiny proběhne hromadný odjezd do místa startu Jízdy distingovaných gentlemanů 2017. Společně pak obkroužíme centrum Prahy a navážeme na program DGR 2017.

PROGRAM:

Sobota 23.9.2017

9:00 – začátek akce - otevření areálu Šífařská 4, Praha 4 – Hodkovičky – drobné pohoštění
11:00 – přibližný čas odjezdu na vyjížďku
11:30 – zastavení na oběd/kávu
12:00 – pokračujeme ve vyjížďce
13:45 – příjezd do Šífařská 4, Praha 4 – Hodkovičky – ukončení akce

Udané časy spojené vyjížďkou a souvisejícími aktivitami jsou orientační. Vyjížďka jako taková podléhá aktuálnímu stavu počasí.

Neděle 24.9.2017 - Pozor změna !!!

Od pořadatele akce jsme obdrželi informaci, že začátek akce DGR 2017 nebude na původně plánovaném místě, ale je přesunutý na adresu KLASICK WHEELS, Bubenská 942/8, Praha 7 Holešovice. Společný odjezd z DK auto moto (Triumph Praha) v cca 11:00 na výše uvedenou adresu stále platí a budeme se těšit na Vaší účast.

8:30 – začátek akce – otevření areálu Šífařská 4, Praha 4 – Hodkovičky – drobné pohoštění
11:00 – odjezd do místa startu DGR 2017.
Dále dle programu DGR 2017 dostupném po registraci na stránkách pořadatele:
https://www.gentlemansride.com/rides/czech+republic/prague

UPOZORŇUJEME, ŽE DLE DISPOZIC POŘADATELE JE LETOŠNÍ JÍZDA DISTINGOVANÝCH GENTLEMANŮ STRIKTNĚ VYMEZENA VÝHRADNĚ MAJITELŮM KLASICKÝCH STROJŮ V PATŘIČNÉM OBLEČENÍ.