Novinky z Triumphu

Rádi bychom našim zákazníkům a zájemcům představili přehled týkající se této sezony. Pravidelně Vás budeme o novinkách informovat na našem webu v aktualitách nebo na facebookovém profilu.

Podpora nových motocyklů

U vybraných modelů se můžete informovat o akcích k novým motocyklům, které platí do konce června nebo vyprodání zásob. K dispozici je se zvýhodněním model Speed Triple 1200 RR, boční brašny k variantám Rocket 3 R & GT a podopora horního kufru dle vlastního výběru k řadě Tiger 1200 Rally/GT Pro.

Sekce ojetých motocyklů

V sekci ojeté motocykly na našem webu je pravidelně k vidění řada zajímavých strojů. Motocykly jsou většinou zakoupené v Triumph Praha včetně pravidelného servisu.

Nabídka ojetých motocyklů: https://www.triumphmoto.cz/motobazar/ 

Servisní motocykl

V nabité sezoně nemůžete sladit vytížený servis se svým kalendářem a odvzoem?! Využijte nabídku náhradního motocyklu dle Vaší potřeby. Nově lze v dealestvích využít servisní motocykl. V pražském servisu si lze zapůjčit starší model Street Triple za 400 kč/den nebo nově Tiger Sport 660 za 600 kč/den.

Demo jízdy

Většina modelů včetně novinek je pro tuto sezonu připravena a lze si domluvit svoji testovací jízdu. O aktuální nabídce a podmínkách se informujte u svého nejbližšího dealera. Triump Praha Vám nabídne stroje ze všech kategorií včetně novinky Street Triple 765 RS!

Přehled demo jízd Triump Praha na: https://www.triumphmoto.cz/aktuality/novinky/predvadeci-jizdy-pro-sezonu-2023/

Nová kolekce oblečení

Do dealerství Triumph na území ČR & SK dorazila nová kolekce oblečení. Těšit se můžete na nová barevná provedení i zcela nový design. Brzy k vidění i na našich e-shopech. 

Jízda distingovaných gentlemanů

Po České republice bude možné v neděli 21. května být součástí tradiční celosvětové akce DGR. Připravit sebe i své klenoty můžete již nyní včetně registrace na jízdu. V Praze se opět můžeme těšit na společné setkání ve smíchovském pivovaru a následnou spanilou jízdu Prahou přes Václavské i Staroměstské náměstí.

Registrace na jízdu zde: https://www.gentlemansride.com/register

Moto Test Camp

Unikátní akce s možností si vyzkoušet řadu motocyklů různých značek na jednom místě. V Soběslavi se tento rok můžete těšit na více než 100 motocyklů od 23 značek. Triumph nabídne k vyzkoušení oblíbené modely Tiger Sport 660, Tiger 900 Rally Pro, Tiger 1200 Rally Pro a Rocket 3 R. Vše na známém místě v Automoto Klubu Soběslav v termínu 20. - 21. května.

Registrace na: https://mototestcamp.cz/registrace-jizdy/

Triumph sraz

Pravidelný Triumph sraz by se měl tradičně uskutečnit na začátku září, a to první sobotu 2. záři 2023. Po loňské návštěvě nového dealerství v Olomouci se tento rok o organizaci srazu podílí opět Triumph Hradec Králové a Praha. O dalších novinkách Vás budeme informovat.