Modely Triumph 660
 Představujeme modely 660. V současné době Triumph vydal tři modely s motory 660. Pojďme si je tedy podrobněji představit.
 
Triumph Tiger Sport 660                                        Již od 229.000, - Kč
 
Modelkterý je určen pro lidi, kteří rádi cestují v pohodlí, a tak jako my milují projev tříválcového motoru od Triumphu.
Ústředním prvkem agility a vzrušujícího výkonu je motor o objemu 660 cm3; tříválec Triumph, který překonává dvouválcovou konkurenci a poskytuje silný točivý moment od nejnižších otáček až po nejvyšší hodnotu 64 Nm při 6 250 ot/min. Výkon je nejlepší ve své třídě a naprosto vzrušující, dosahuje 81 koní při 10 250 ot/min. Je plynulý a lineární, sportovní a zábavný, pro vaše dojíždění do práce i víkendové radovánky.
 
 
Dostupné barevné varianty jsou:
1)      JET BLACK & GRAPHITE 
2)       KOROSI RED & GRAPHITE 
3)      SNOWDONIA WHITE & JET BLACK  
 
 
Triumph Daytona 660                                                Již od 239.000, - Kč
 
Pro sportovněji zaměřené jezdce uvedl Triumph letos na trh nový model Daytona 660.
Základem je i zde samozřejmě tříválec, to u Triumphu nemůže být jinak. Objem motoru je 660 kubických centimetrů, dávat bude 95 koní při 11 250 otáčkách a motocykl budete moct koupit i v seškrcené verzi pro majitele řidičáků kategorie A2.
Řídítka má nová Daytona vyvedená pěkně sportovně přímo z horních brýlí, ale i tak je motorka stavěná tak, aby pozice jezdce byla vzpřímená a uvolněná.
Tlumení Showa SFF-BP ø 41 mm, to je vysoký standard, s takovým podvozkem a čistou váhou 201 kilogramů bude radost si na silnici hrát!
Z dalších číselných údajů uveďme: rozvor 1425 mm, úhel hlavy řízení 23,8°, objem nádrže 14 litrů, sedlo ve výšce 810 milimetrů. Chybět nebude TFT palubní přístroj s konektivitou, ABS, přednastavené jízdní režimy či kontrola trakce.
 
 
Dostupné barevné varianty jsou:
1)      SNOWDONIA WHITE & SAPPHIRE BLACK 
2)      CARNIVAL RED & SAPPHIRE BLACK
3)      SATIN GRANITE & SATIN JET BLACK
 
Triumph Trident 660                                            Již od 208.000, - Kč
A konečně pro jezdce, kteří dávají přednost naháčům pro jejich ovladatelnost, pohodlí a vzrušení, je tu model Trident 660 v letošnímrocetaké v limitované edici Tribute.
S finálními čísly 81 koní, které přijdou v 10 250 otáčkách a 64 newtonmetrů patří mezi to silnější, co se dá v téhle třídě najít. Důležitá je pak ale informace, že 90 % krouticího momentu by mělo být k dispozici prakticky napříč celým otáčkovým spektrem. Jelikož i Street Triple má hodně příjemný motor, už teď si troufneme tvrdit, že tohle bude pro začátečníky a méně zkušené úplná lahoda. Tomuhle zaměření odpovídá samozřejmě také fakt, že i Trident je připravený k zaškrcení pro řidiče A2. V tom případě nabídne necelých 48 koní a 51 newtonmetrů, které doplní v obou výkonových variantách nízká hmotnost stroje. S plnou 14litrovou nádrží ukáže na váze 189 kilogramů a ovládání usnadní také antihoppingová spojka slip and assist s lehkým chodem.
 
Letos Triumph přichází se speciální edicí Trident Triple Tribute.
Ten oblékne historické barvy, které pětkrát zdobily nejvyšší stupínky vítězů na slavné Tourist Trophy v sedmdesátých letech.
Jen ti nejzainteresovanější fandové motorsportu slyšeli o stroji s přezdívkou „Slippery Sam“. Ve volném překladu „Kluzký Sam“ byl Trident 750 z počátku sedmdesátých let, který získal svou přezdívku údajně kvůli únikům oleje při čtyřiadvacetihodinovce Bol d'Or v roce 1970 Vedle schopnosti vyhrávat jedno TT za druhým, a trousit olej všude kolem, vynikal Slippery Sam ještě modro-červeno-bílým zbarvením a svým závodním číslem 67.
A právě to jsou ty hlavní věci, které najdeme na nové speciální edici Tridentu Triple Tribute
Kromě jedinečného lakování Triumph přihodil ještě decentní boční kryty spodku motoru a maličkatý štítek přes budík.
Abyste si mohly jízdu ještě více užít, tak všechny ediční Tridenty vyjedou se sériově namontovaným rychlořazením.
 
 
 Dostupné barevné varianty jsou:
 
1)      SILVER ICE & DIABLO RED 
2)      JET BLACK & RACING YELLOW 
3)      MATT BLACK & SILVER ICE 
       4)    SAPPHIRE BLACK
 
       5)    TRIPLE TRIBUTE EDITION 
 
Pro fanoušky sportovních naháčů, kteří prahnou po něčem unikátním je tu speciální edice Trident Triple Tribute, která za cenu 210 000 Kč zahrnuje i řadu příplatkových doplňků. Velmi omezená výroba po dobu jednoho roku je již tradicí! Zbývají poslední volné kusy s okamžitým odběrem.