MILIONTÝ TRIUMPH Z HINCKLEY A 120. VÝROČÍ ZNAČKY SPOJENY V JEDNU VELKOU OSLAVU

Miliontý Triumph moderní éry

 Ruku v ruce s oznámením plánů na oslavy 120. výročí nejikoničtější britské značky, odhaluje Triumph milník v podobě miliontého motocyklu Triumph vyrobeného v Hinckley.
Triumph dosáhl ve své moderní éře historického milníku v podobě miliontého motocyklu vyrobeného od návratu značky na scénu v roce 1990.
Veleúspěšný Tiger 900 Rally Pro v unikátním stříbrném lakování s "miliontou" grafikou, britskému týmu v ústředí značky Triumph v Hinckley odhalil osobně generální ředitel Nick Bloor.
Tiger Rally Pro, který byl na trh uveden v roce 2019, je dokonalou ukázkou předních světových designových, inženýrských a výrobních schopností značky Triumph. Jeho osobitý charakter, schopnosti, kvalita a smysl pro detail reprezentují veškeré atributy pro moderní produkty Triumph.
Tento velmi výjimečný produkt bude ve svém specializovaném stříbrném lakování vystaven na stánku Triumph na letošní Motorcycle Live show NEC a poté bude umístěn do expozice věnované 120. výročí v návštěvnickém centru Factory Visitor Experience v Hinckley.
"Během 31 let od doby, kdy jsme v Kolíně nad Rýnem v roce 1990 znovu uvedli na trh značku Triumph společně s novou řadou britských motocylů, jsme s našimi fanoušky po celém světě sdíleli tolik skvělých okamžiků. Kromě toho jsme odhodláni posunout značku do ještě větších výšin a s nadcházejícím uvedením našeho zbrusu nového Tiger 1200, nových soutěžních motocyklů MX a Enduro a našeho strategického partnerství s Bajaj na vytváření maloobjemových motocyklů, je mi potěšením říci, že budoucnost Triumphu a jeho fanoušků po celém světě bude stejně vzrušující a bohatá, jako bylo posledních 30 let,'' CEO společnosti Nick Bloor Triumph.

Oslava 120 let nejúspěšnější britské motocyklové značky

Triumph plánuje oslavit v roce 2022 spolu s miliony vášnivých fanoušků, kteří sdílejí stejnou vášeň pro jízdu na motocyklu, významné 120. výročí této ikonické motocyklové značky.
Úplně první sériově vyráběný motocykl Triumph se začal veřejně prodávat v dubnu 1902 a odstartoval tak jeden z nejbohatších a nejvíce vzrušujících příběhů značky na světě; příběh, který dále zahrnuje nespočet legendárních motocyklů a hraje významnou roli při utváření motocyklového světa, který si dnes užíváme.
Moderní éra Triumphu začala v roce 1990 zcela originální řadou motocyklů navržených a vyrobených v úplně nové, nejmodernější továrně v Hinckley. Za tři desetiletí od té doby Triumph postavil mezinárodní sítě s více než 700 prodejci v 57 zemích, prostřednitvím kterých vyrobil více motocyklů, než kdykoli předtím ve své historii. Navzdory nedávným výzvám, vášeň pro Triumph sdílená po celém světě majiteli, jezdci, fanoušky a prodejci učinila posledních 12 měsíců nejúspěšnějších vůbec, s více než 75 000 motocykly registrovanými po celém světě a obratem 650 milionů liber. Triumph představuje samotný vrchol britského designu a inženýrství. S řadou špičkových motocyklů zahrnujících různé žánry od adventure přes roadstery až po moderní klasiky, z nichž každý přináší proslulý smysl Triumphu pro prvotřídní ovladatelnost, povrchovou úpravu a originální, autentický design se smyslem pro detail.
Dnes Triumph působí v pěti výrobních závodech, všech spravovaných a vedených globálním ústředím v Hinckley, Leicestershiru, kde je každý Triumph koncipován, vyvíjen a testován v centru špičkového designu naším vlastním týmem. Nejnovějším přírůstkem k působivé infrastruktuře Hinckley je zcela nový montážní závod, postavený ve Spojeném království tak, aby posílil globální výrobní flexibilitu Triumphu a doplnil stávající lakovnu a zařízení pro rychlý vývoj prototypů v hodnotě mnoha milionů liber.
Skutečně globální provoz zahrnuje 13 prodejních a marketingových kanceláří po celém světě, výrobní závody v Thajsku, kde má společnost vlastní slévárny, lisovny, obráběcí a montážní závody a továrny v Indii, kde se montují motocykly určené pro místní trhy.
Návštěvnické centrum Triukph´s Factory Visitor Experience, otevřené v roce 2018 v Hinckley zve své návštěvníky k ochutnávce výrobního know-how společnosti Triumph doplněné o představení sbírky nejdůležitějších motocyklů z minulosti i současnosti této firmy.
Od ledna 2022 bude Triumph zvát své fanoušky z celého světa, aby sérií příběhů, setkání a speciálních akcí napříč celým rokem oslavili čistého ducha motocyklismu. Sledujte další podrobnosti, ketré budou zveřejněny v průběhu roku.
*Návštěva Triumph Factory Visitor Experience je zdarma. Centrum se nachází v ústředí společnosti Triumph v Hinckley v Anglii a je otevřeno denně od středy do neděle v čase 10:00 do 16:30.